EN PL

Historia Szkoły Tutorów

Powołane ponad 7 lat temu Collegium Wratislaviense  to instytucja, której misją jest inspirowanie do wielkości. To zdolność do stawiania sobie porywających, ambitnych celów i ich skutecznego realizowania

Mamy pewność, że aby móc się rozwijać, potrzebujemy inspiracji. Potrzebujemy spotkania z osobą, która doda zapału i uskrzydli. Osobą, która potrafi wskazać drogę w kierunku tego, czego pragniemy, a co wydaje się nam nieosiągalne. Osobą, która wzmocni naszą odwagę do spełniania marzeń. Potrzebujemy spotkań, które pomogą nam poszerzać horyzonty i wyznaczać  inspirujące cele, jednocześnie dając konkretne narzędzia do ich realizacji.

Pierwsza Szkoła Tutorów została uruchomiona we Wrocławiu ponad 6 lat temu i rozpoczęło w niej edukację kilkunastu pasjonatów tutoringu z całej Polski. Dziś, po upływie 7 lat, nasza szkoła prowadzi zajęcia w kilku największych miastach Polski a Collegium Wratislaviense może pochwalić się liczbą ponad 3000 absolwentów swoich programów rozwojowych

Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli środowisk przedszkolnych, szkolnych i akademickich a także organizacji społecznych i placówek okołoedukacyjnych

Akredytacja Tutorska dla tutorów
Znajdź tutora