cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

EN PL
Nasz zespół

Monika Czyżewska

(monika.czyzewska@cw.edu.pl)

Trener, tutor, superwizor

Czytaj

Łukasz Balwicki

(lukasz.balwicki@cw.edu.pl)

Trener, tutor, wykładowca akademicki, lekarz

Czytaj

Monika Baryłka

(monika.barylka@cw.edu.pl)

Trener, tutor, coach

Czytaj

Monika Jackowska

(monika.jackowska@cw.edu.pl)

Trener, tutor, coach

Czytaj

Paweł Mazanka

(pawel.mazanka@cw.edu.pl)

Trener, superwizor

Czytaj

Julia Kawalec

(julia.kawalec@cw.edu.pl)

Tutor, trener, superwizor

Czytaj

Piotr Czekierda

(piotr.czekierda@cw.edu.pl)

Założyciel Collegium Wratislaviense
Przewodniczący Rady Nadzorczej
Trener

Czytaj

Piotr Jaworski

(piotr.jaworski@cw.edu.pl)

Trener biznesu
Mentor i coach

Czytaj

Bartosz Fingas

(bartosz.fingas@cw.edu.pl)

Kierownik programowy Szkoły Tutorów
Trener
Tutor

Czytaj

Beata Master

(beata.master@cw.edu.pl)

Trener
Tutor
Coach

Czytaj

Krzysztof Słaboń

(krzysztof.slabon@cw.edu.pl)

Trener
Mentor
Tutor

Czytaj

Joanna Gardynik

(joanna.gardynik@cw.edu.pl)

Trener
Tutor
Superwizor

Czytaj

Aktualności

Wydarzenia

Akredytacja Tutorska dla tutorów
Znajdź tutora
Akredytacja Tutorska dla placówek
Znajdź placówkę

STREFA PREMIUM

Odbierz dostęp do strefy z inspirującymi materiałami PREMIUM

zyskujesz

  • Dostęp do niepublikowanych filmów video i prelekcji Kongresów Tutoringu 
  • Możliwość zapoznania się z wystąpieniami i prezentacjami naszych trenerów 
  • Rekomendowane artykuły i wybrane rozdziały naszych wydawnictw
  • Konkretne narzędzia do pracy z podopiecznymi z opisem lub komentarzem 

zacznij korzystać ze strefy PREMIUM

Zarejestruj się Zaloguj się

STREFA TUTORA

Dołącz do bazy Akredytowanych Praktyków Tutoringu

zyskujesz

  • bezpłatną wizytówkę prezentującą Twoją osobę jako Tutora
  • możliwość nawiązania kontaktów dzięki opcji wyszukiwania Tutorów
  • wsparcie promocyjne w Twojej działalności Tutorskiej 
  • możliwość współtworzenia materiałów na stronie tutoring.edu.pl 

zacznij korzystać ze STREFY TUTORA

Zarejestruj się Zaloguj się

Zaufali nam

Newsletter

Cookies     © Collegium Wratislaviense. Szkolenia dla edukacji i biznesu - tutoring, mentoring, przywództwo.
Projekt strony: Empirium Consulting