cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

EN PL
Poznaj najlepszych akredytowanych Tutotów w Polsce

Małgorzata Balicka

(balicka6@gmail.com)

Przasnysz/mazowieckie

Szkoła

nauki ścisłe

Czytaj

Grzegorz Barczyk

(gb59@uw.edu.pl)

Warszawa/mazowieckie

Uczelnia

nauki przyrodnicze

Czytaj

Joanna Fac-Beneda

(joanna.fac-beneda@ug.edu.pl)

Gdańsk/pomorskie

Uczelnia

nauki przyrodnicze

Czytaj

Bartosz Fingas

(bartosz.fingas@cw.edu.pl)

Warszawa/mazowieckie

Uczelnia

nauki humanistyczne

Czytaj

Renata Korolczuk

(renata.korolczuk@gmail.com)

Warszawa/mazowieckie

Szkoła

nauki przyrodnicze

Czytaj

Beata Master

(beata.master@cw.edu.pl)

Katowice/śląskie

Uczelnia

nauki humanistyczne

Czytaj

Iwona Niesiobęcka

(niesiiwo@poczta.onet.pl)

Przasnysz/mazowieckie

Szkoła

nauki humanistyczne

Czytaj

Patryk Rzepecki

(patryk.rzepecki@wp.pl)

Poznań/wielkopolskie

Szkoła

nauki humanistyczne

Czytaj

Elżbieta Sternal

(elzbietasternal@wp.pl)

Przasnysz/mazowieckie

Szkoła

nauki humanistyczne

Czytaj

Martyna Sternal

(marcia_sternal@yahoo.co.uk)

Przasnysz/mazowieckie

Szkoła

nauki humanistyczne

Czytaj

Małgorzata Szeligiewicz

(szeligiewicz@op.pl)

Lędziny/śląskie

Szkoła

nauki ścisłe

Czytaj

Ewa Szymczak

(ewa.szymczak@ug.edu.pl)

Gdynia/pomorskie

Uczelnia

nauki przyrodnicze

Czytaj

Aktualności

Wydarzenia

Akredytacja Tutorska dla tutorów
Znajdź tutora
Akredytacja Tutorska dla placówek
Znajdź placówkę

STREFA PREMIUM

Odbierz dostęp do strefy z inspirującymi materiałami PREMIUM

zyskujesz

  • Dostęp do niepublikowanych filmów video i prelekcji Kongresów Tutoringu 
  • Możliwość zapoznania się z wystąpieniami i prezentacjami naszych trenerów 
  • Rekomendowane artykuły i wybrane rozdziały naszych wydawnictw
  • Konkretne narzędzia do pracy z podopiecznymi z opisem lub komentarzem 

zacznij korzystać ze strefy PREMIUM

Zarejestruj się Zaloguj się

STREFA TUTORA

Dołącz do bazy Akredytowanych Praktyków Tutoringu

zyskujesz

  • bezpłatną wizytówkę prezentującą Twoją osobę jako Tutora
  • możliwość nawiązania kontaktów dzięki opcji wyszukiwania Tutorów
  • wsparcie promocyjne w Twojej działalności Tutorskiej 
  • możliwość współtworzenia materiałów na stronie tutoring.edu.pl 

zacznij korzystać ze STREFY TUTORA

Zarejestruj się Zaloguj się

Zaufali nam

Newsletter

Cookies     © Collegium Wratislaviense. Szkolenia dla edukacji i biznesu - tutoring, mentoring, przywództwo.
Projekt strony: Empirium Consulting